Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Rodify Bilişim, 19 Nisan 2019 tarihinde İstanbul'da kurulmuş olup siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başlamıştır. Mobil Oyun ve Web Yazılım alanlarındaki 4+ Yıllık sektör tecrübemizden sonra açmış olduğumuz firmamız ile güzel işlere adım atma yolunda ilerliyoruz. Web ve Mobil alanında anahtar teslim çözümler üreten Rodify Bilişim, şimdiye kadar bir çok mobil oyun, uygulama, web site projelerini başarıyla uygulamıştır.

İnternet dünyasında ki eksiklerinizi gidermek ve bu dünyadaki kazanç kapılarını size aralamak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.  Yapmış olduğumuz çalışmalar referansımız olmasıyla birlikte, bundan sonra yapacağımız çalışmalarda da  sizlere kaliteli ürün ve uygun fiyat garantisini sunmaya devam edeceğiz. 
Ayrıca fikirlerinizi projeye çevirme konusunda da ihtiyaçlarınızı karşılamak için elimizden gelenin daha fazlasını yapma gayreti içersinde olacağımızı bilmenizi isteriz.

Rodify Bilişim olarak 2019 Yılında başlayan bu yolculuğumuza şimdiye kadar yapmış olduğumuz bir çok Yazılım ve Destek Hizmetlerimizle devam etmekteyiz.


Powered by WISECP
Top